ثبت مشاور

سیستم جدید نرم افزاری برای بیمارستانها

تاریخ : 1396.05.07
نظرات : 0

کامپیوتر من : شرکت Solix، سیستم جدیدی برای مدیریت اطلاعات در بخش درمان طراحی کرده که نقص سیستم‌های موجود را پوشش می‌دهد.

 

 

سولیکس

 

 

سیستم‌های نرم‌افزاری بیمارستانی در کل دنیا بسیار نامنظم بوده و جمع‌آوری اطلاعات از کل آن‌ها کار دشواری است. همچنین نگهداری از اطلاعات بیماران نیز هزینه زیادی را برای مراکز درمانی در پی دارد. شرکت Solix برای حل این مشکلات راهکارهایی را ارائه کرده است. این سیستم برای ذخیره داده‌های قدیمی به‌صورت اقتصادی از Hadoop و محصولات آن استفاده می‌کند. انتقال داده‌ها نیز با توجه به سیاست‌های ذخیره‌سازی مشخص به‌صورت خودکار انجام می‌شود. همچنین برای دسترسی به داده‌ها از طریق Cloud، این موسسه با Cloudera، Hortonworks، MapR و سرویس وب آمازون همکاری می‌کند تا تمام داده‌ها حتی از راه دور نیز قابل جستجو باشند. این سیستم پیشنهادی قابلیت اتصال به تعداد زیادی سیستم نرم‌افزاری در مراکز درمانی را نیز دارد.

با ارائه راهکارهای فوق، افرادی که از سیستم Solix استفاده می‌کنند، می‌توانند به‌راحتی به داده‌های بیماران برای تحلیل دسترسی داشته باشند. برای مدیریت اطلاعات درمانی بیماران، نیاز به سیستمی با کارایی بالا و همچنین هزینه اقتصادی است که با ارائه سیستم Solix، نقیصه سیستم‌های قبلی پوشش داده شده و با فراهم کردن امکان تحلیل داده‌های حجیم، سیستمی ایده آل برای مدیریت اطلاعات را در اختیار بخش درمان قرار می‌دهد.

 

 

 

 

 

 

 

سولیکس

کلید واژه ها :
سیستم درمانی
دسته بندی :  نرم افزار

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا